Sinu soovitus loeb. Loe Sinagi!

Märkasid siin huvipakkuvat tööpakkumist, aga otsustaid ise põhjusel-või-teisel mitte kandideerida. Sellega seoses meenus aga sõber, tuttav, vana kolleeg või koolikaaslane, kes omab erialast tausta või just sellist tööd teeb, ehk keegi kellele see tööpakkumine võiks sobida ja huvi pakkuda.

Ära jäta seda infot enda teada! Anna info edastamisega inimesele võimalus!

Isegi juhul, kui Sulle pähe turgatanud inimene praegu vastavas ametis toimetab, ära võta tema rahulolu töökohaga ise-enesestmõistetavana ning tema eest otsustamist enda peale, sest me ei saa kunagi lõpuni kindlad olla, et ta pole huvitatud just sellest töökohast. Nii võidakse unelmate töökohta pakkuda Sullegi.

Kui Sinu poolt soovitatud inimesega sünnib töösuhe, oled teinud hea teo nii soovitatud inimesele kui tema uuele tööandjale ning minu poolt sellisel juhul Teile tänutäheks

Rahva Raamatu e-poe 20€-ne kinkekaart.

RR e-kinkekaart

Soovi korral tagan soovitaja/viitaja anonüümsuse – st. viidatud inimesega tööpakkumise teemal ühenduse võtmisel ei maini, et sain tema kontaktid Sinult. Muidugi võid tööpakkumise ka ise edasi saata, juhul, kui kinkekaardi pälvimine pole oluline. Hea teo oled siis teinud ikkagi.

<Tagasi aktiivsete tööpakkumiste juurde

<<Avalehele

Comments are closed.

Ajud ja Käed Lahendused